Vegetarian

Vegetarian

1200kcal – 3000kcal

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach z opcji Vegetarian to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Vegetarian stworzona jest dla nas z myślą o osobach, które zdecydowały się przejść na wegetarianizm. Jeżeli więc nie jadasz na co dzień mięsa z powodów zdrowotnych albo etycznych, to w propozycji naszego cateringu znajdziesz dokładnie to, co spełni Twoje oczekiwania. Eksperci od żywienia oraz kucharze każdego dnia przygotują dla Ciebie smaczne, pełnowartościowe, sycące oraz różnorodne posiłki. Z pewnością, to, że nie jesz mięsa nie będzie większym ograniczeniem. Osobiście możesz wybierać z kilku propozycji oraz zadecydować, jaki ma być zakres kaloryczny poszczególnych potraw.

od 50,48 zł /dzień

We wszystkich daniach znajdziesz sporo warzyw oraz białka roślinnego, dzięki czemu odpowiednio zbilansujesz swoje posiłki, a na dodatek nie będziesz musiał obawiać się, iż Twój organizm będzie mieć jakiekolwiek braki. W opcji Vegetarian dostaniesz każdego dnia 5 smacznych posiłków wegetariańskich. W ich składzie znajdziesz wyłącznie cenne witaminy oraz składniki mineralne. Mięso i ryby sukcesywnie zastępujemy: roślinami strączkowymi, jajkami, nabiałem, pestkami oraz orzechami. W naszych posiłkach znajdziesz także kolorowe warzywa i owoce, kasze oraz pełnoziarniste zboża.

Wszystkie dania komponujemy w taki sposób, żeby zagwarantować wegetarianom optymalną ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Doskonale zbilansowane posiłki dają gwarancję braku niedoborów oraz zachowania dobrej kondycji zdrowotnej.

Możesz dobierać wśród posiłków, które w ciągu dnia będą miały od 1200 kcal do 3000 kcal. Zakupisz je w cenie już od 50,48 zł. na dzień. Sprawdź przykładowe dania z tego pakietu
i przekonaj się, że posiłki całkowicie pozbawione mięsa i ryb wcale nie muszą być nudne. Z pewnością Twój organizm będzie również w dobrej formie. Wynika to z tego, że zastępujemy białko pochodzenia zwierzęcego białkiem roślinnym. To wpływa nie tylko na wartości odżywcze, ale również ma silne oddziaływanie detoksykacyjne.