Office

Office

1000kcal/1300kcal

Dobowy, procentowy zakres składników to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Office jest dietą dla osób na co dzień pracujących w biurze bądź prowadzących aktywne życie zawodowe w inny sposób, dla których liczy się zdrowe odżywianie. Przygotowaliśmy pełnowartościowe posiłki, co do których mamy pewność, że rzeczywiście bardzo dobrze się sprawdzą, zapewnią energię na cały dzień roboczy oraz wpłyną korzystnie na sylwetkę.  

od 38,99 zł /dzień

Eksperci od żywienia oraz kucharze przygotują posiłki przynoszące energię każdego dnia. Wskazany catering dietetyczny obejmuje: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i owocowo – warzywny sok. Taki jadłospis na pewno przypadnie do gustu osobom, które mają spore wymagania, gdy chodzi o spożywanie posiłków. Jeśli więc sam chcesz mieć ustalone posiłki na cały dzień i zależy Ci na tym, żeby śniadanie i kolację przygotować samodzielnie, to taki catering również jest przeznaczony dla Ciebie. Codzienne menu zawiera optymalną ilość witamin i składników mineralnych, pozytywnie wpływających na samopoczucie oraz na poziom skupienia w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Office sprawdzi się nie tylko wśród osób pracujących poza domem, ale również u tych osób, które pracują zdalnie i nie mają czasu lub motywacji do gotowania.

Zamawiając tę opcję diety pudełkowej, każdego dnia otrzymuje się jadłospis składający się zarówno z  produktów roślinnych i zwierzęcych. Składniki w nim umieszczone
to na przykład: nabiał, jajka, różne gatunki mięsa oraz ryb morskich. Dietę pudełkową można dostosować do swojego trybu życia, co jest kolejnym atutem. Oszczędzając czas
na gotowaniu można rozwijać się w dowolnej dziedzinie albo relaksować.

Dania w diecie Office to potrawy w dobowym przedziale kalorycznym od 1000 kcal do 1300 kcal. Menu dniowe dostępne jest już od 38,99 zł. Zamawiając catering pudełkowy Office można sobie zapewnić pełnowartościowe posiłki zamiast gotowych, niezdrowych produktów spożywczych. Jest to dieta dla osób, które świadomie podchodzą do tematu żywienia.