Keto

Keto

1500kcal – 2750kcal

Dobowy rozkład procentowy składników w diecie Keto wynosi:

Białko

15-25%

Węglowodany

5-10%

Tłuszcze

70-80%

Dieta Keto to nasza propozycja dla osób, które zdecydowały się przejść na dietę ketogeniczną. Ta opcja żywieniowa to pewne ograniczenia i sporo osób na początku nie wie, jak przygotowywać posiłki lub co dokładnie jeść. Kiedy sam masz tego typu dylematy, to najlepiej będzie, kiedy do nas się zgłosisz, ponieważ my przygotujemy wszystko dla Ciebie.

od 65,49 zł /dzień

W trakcie przygotowywania dań do pakietu Keto dietetycy oraz kucharze dbają o to, żebyś jadł racjonalnie, zdrowo oraz spokojnie wprowadzał ciało w stan ketozy.
Wówczas nie narażasz się na niedobory żywieniowe. Otrzymujesz natomiast smaczne, pełnowartościowe oraz sycące dania.

Dieta ketogeniczna to duża ilość tłuszczu, ograniczona ilość białka oraz minimalne ilości węglowodanów. Ma ona na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli korzystanie wyłącznie z kwasów tłuszczowych, a nie z glukozy jako najważniejszego źródła energii. To coś, co sprawia, że można poczuć się zdrowiej, a przy okazji rzeczywiście zauważyć mocne efekty redukcyjne.

Kwasy tłuszczowe pozbywają się zbędnej tkanki tłuszczowej, co pozwala schudnąć bez obaw o stan zdrowia. Sporo osób stosujących dietę Keto zaznacza, że ten styl odżywiania pomaga w lepszej koncentracji, dodaje sporo energii oraz pozwala poczuć się dobrze.

Dieta pudełkowa Keto to:

  • wysokotłuszczowe dania, z obniżoną ilością węglowodanów, 
  • duże ilości niskocukrowych warzyw i owoców sezonowych,
  • jak najmniej glutenu w codziennym jadłospisie, 
  • sporo: orzechów, mięsa, tłustego nabiału oraz zdrowych tłuszczy pod postacią oliwy
    z oliwek albo oleju lnianego, 
  • potrawy mięsne, z jaj i ryb z pełnowartościowym białkiem i żelazem,
  • zero białego cukru, w zamian: ksylitol, stewia, czy erytrytol,
  • zero wahań glukozy i insuliny we krwi – potrawy o niskim indeksie glikemicznym,
  • utrzymane na dłużej uczucie sytości po zjedzonym posiłku.

Każdego dnia dostajesz od nas 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dobowy przedział kaloryczny dobierasz sam, typując poszczególne potrawy. Może on wynosić od 1500 kcal do 2750 kcal. Menu na dzień kupisz w cenie od 65,49 zł.

Dieta ketogeniczna to specyficzny sposób odżywiania, wobec czego nie powinny jej stosować osoby z chorobami nerek, wątroby, trzustki oraz z niedoczynnością tarczycy lub potrzebujące diety specjalistycznej. Przed przejściem na dietę Keto zalecamy wizytę u lekarza prowadzącego oraz konsultację z ekspertem żywieniowym.