Sport Premium

Sport premium

1800kcal – 3500kcal

Dobowy udział składników w potrawach to:

Białko

20-25%

Węglowodany

40-45%

Tłuszcze

ok. 35 %

Dieta pudełkowa Sport Premium jest opcją dla osób aktywnych fizycznie, chcących równocześnie zadbać o sylwetkę i odżywiać się zdrowo. Eksperci od żywienia i kucharze dbają o to, by codziennie w ramach wskazanego cateringu przyszykować smaczne, różnorodne, sycące oraz odżywcze potrawy, które zapewnią organizmowi pełnowartościowe składniki, wzbogacone o produkty spożywcze klasy premium.

od 70,08 zł /dzień

Sport Premium to:

  • wysokobiałkowa opcja korzystna w budowaniu masy mięśniowej oraz wspierająca procesy regeneracji po treningu lub udziale w zawodach,
  • wyroby premium: wysokiej jakości sery, orzechy, wołowina i ryby,
  • wyłącznie świeże warzywa i owoce, z cennymi witaminami i minerałami,
  • produkty pochodzące od lokalnych dostawców,
  • wyroby wysokobiałkowe jak na przykład skyr, czy rośliny strączkowe,
  • kwasy omega – 3, głównie pochodzące z ryb i orzechów,
  • potrawy zawierające spore dawki żelaza,
  • skład zapewniający utrzymanie uczucia sytości na dłużej.

Przedział kaloryczny każdego dnia wynosi od 1800 kcal do 3500 kcal. Jest to 5 posiłków dziennie, w cenie już od 70,08 zł. 

Sport Premium to zbilansowane, smaczne posiłki, dla osób, które na co dzień są bardzo aktywne. Sportowcy sami decydują, które dania będą dla nich odpowiednie, w zależności od tego, jakie wyznaczą dla siebie cele treningowe. Zapewnione będą mieć sycące potrawy, korzystnie wpływające na stan zdrowia. Możliwe będzie regularne budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu. Większa ilość węglowodanów będących źródłem energii w trakcie ćwiczeń i szeroki zakres kaloryczności to cechy typowe w cateringu pudełkowym dla sportowców. Na swoim talerzu znajdą oni przede wszystkim mięso i ryby, a także nabiał, makarony, kasze oraz ryż. Dodatkiem do tych dań będą świeże owoce i warzywa. 

Pakiet Sport Premium jest dla Ciebie, kiedy interesujesz się zdrową, smaczną dietą, przygotowaną na bazie różnorodnych pomysłów kulinarnych. Sprawdź przykładowe menu
w tym wariancie diety pudełkowej wraz z cennikiem i buduj swoją sylwetkę świadomie!