Standard

Standard

1200kcal – 3000kcal

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Standard przygotowana jest z myślą o osobach, dla których istotne jest zdrowe odżywianie, opierające się na smacznych, pełnowartościowych oraz sycących posiłkach. Jest to więc opcja dla osób świadomych. Menu Standard to codziennie 5 posiłków, które możemy przygotować również dla Ciebie.

od 46,99 zł /dzień

Dzięki temu zmienisz swoje złe nawyki żywieniowe, będziesz mieć więcej energii oraz poczujesz się dobrze. W opcji Standard umieściliśmy pełen wachlarz produktów spożywczych: warzyw, kasz, mąk, makaronów, mięs, jaj, ryb, zdrowych tłuszczów oraz owoców. W trakcie przygotowywania menu stosujemy zasadę 80/20, co oznacza, że znajdzie się u nas pyszny kawałek ciasta albo wyroby mączne. Nie ma więc tutaj mowy o żadnych wyrzeczeniach, aczkolwiek całości towarzyszy racjonalne podejście do tematu odżywiania. Osobiście decydujesz, jaka ma być kaloryczność przygotowanych posiłków.

Dieta Standard to połączenie preferencji osób o przeróżnych potrzebach żywieniowych. Przygotowujemy potrawy urozmaicone, a więc jeśli tyle co zaczynasz swoją przygodę
z cateringiem żywieniowym, to na pewno Cię to zachęci.

Dania przygotowane są w przedziale kalorycznym, wynoszącym od 1200 kcal do 3000 kcal. Posiłki kupisz w cenie od 46,99 zł na dzień, a zestawy naszykujemy w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dlatego zobacz, jakie nasi dietetycy i kucharze proponują przykładowe posiłki i nabierz przekonania, że Standard jest dietą dla Ciebie. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób myślących o zdrowym odżywianiu! Kiedy więc osobiście wiesz, że należałoby coś w Twoich nawykach żywieniowych zmienić, to zdecyduj się na to. Każde danie zrobione jest
z najlepszych jakościowo składników. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, ale niekoniecznie redukować masę ciała, to opcja taka sprawdzi się także w Twoim przypadku.
W zbilansowanym jadłospisie odnajdziesz najważniejsze składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Możesz wobec tego zapomnieć o liczeniu kalorii, przetworzonych składnikach i przekonać się, że jedzenie będzie prawdziwą przyjemnością.