Vege + Fish

Vege + Fish

1200kcal – 2750kcal

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach Vege + Fish to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Vege + Fish to opcja cateringowa, stanowiąca pewien kompromis dla osób niejedzących mięsa, które jednak chętnie jedzą ryby. Nie dla wszystkich wyeliminowanie mięsa związane jest z pozbyciem się z jadłospisu ryb. Dietetycy i kucharze, którzy opracowują propozycje dań w naszym cateringu wiedzą o tym. I dlatego dla tej grupy klientów również przygotowali różnorodne, sycące i smaczne posiłki.

od 53,98 zł /dzień

Parę razy w tygodniu możesz spodziewać się wobec tego, że dostaniesz dania rybne ze zdrowymi kwasami tłuszczowymi omega – 3. Mięso w menu zastępujemy: nasionami roślin strączkowych, jajkami, produktami nabiałowymi, pestkami oraz orzechami. Na Twoim talerzu nie zabraknie również warzyw, owoców, kasz oraz zbóż pełnoziarnistych. Wszystkie potrawy mają optymalną ilość białka, tłuszczy oraz węglowodanów. 

Wegetariańska dieta w połączeniu z rybami zawiera zdrowe, smaczne oraz lekkie posiłki. W rybach znajduje się pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności,
nienasycone kwasy tłuszczowe, witamina D oraz jod, selen, fluor, magnez oraz wapń. Bardzo cennym składnikiem są kwasy tłuszczowe omega – 3, dobrze wpływające na układ krążenia oraz zwiększające poziom „dobrego” cholesterolu HDL we krwi. To one również bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry, włosów oraz paznokci. 

Vege + Fish obejmuje 5 smacznych posiłków wegetariańskich, z cennymi witaminami i minerałami. Rybne dania przygotowujemy regularnie, ponieważ wiemy doskonale, czego oczekują klienci zdecydowani na ten typ diety. Nasi dietetycy wiedzą, czym zastąpić mięso, żeby nie było mowy o niedoborach żywieniowych oraz żeby dania były smaczne. 

Dobowy przedział kaloryczny poszczególnych dań wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal. Jadłospis na cały dzień dostępny jest w kwocie już od 53,98 zł. Zamawiając posiłki z tego pakietu masz gwarancję otrzymania pełnowartościowych posiłków, zapewniających właściwą ilość kalorii oraz efektywne przyswajanie substancji odżywczych. Sprawdź przykładowe posiłki, aby przekonać się, że jadłospis jest na tyle urozmaicony, iż spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych.