Slim

Slim

1200kcal – 3000kcal

Dobowy, procentowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

20%

Węglowodany

50-55%

Tłuszcze

25%-30%

Catering dietetyczny w ramach diety Slim przeznaczony jest dla osób, których celem jest szczupła sylwetka i które jednocześnie chcą odżywiać się zdrowo i zapewnić sobie optymalną ilość kalorii codziennie. Pakiet Slim obejmuje różnorodne, smaczne oraz pełnowartościowe posiłki, w których nie ma białego cukru, a zamiast tego mają odżywcze białko, warzywa oraz wyroby pełnoziarniste.

od 55,99 zł /dzień

Zredukowanie masy ciała przy równoczesnym zachowaniu energii to coś, na czym warto się skoncentrować! Redukcyjna dieta Slim pomaga pozbywać się zbędnych kilogramów.
W jej ramach każdego dnia można zamawiać 5 zdrowych, smacznych i pełnowartościowych posiłków. Codziennie otrzymujesz także odżywczy koktajl, wzbogacony o witaminy
i mikroelementy. Posiłki mają większą ilości błonnika i pełnowartościowego białka, co pozwala pozostawać sytym aż do następnego posiłku.

Pakiet Slim to:

  • duża ilość warzyw, owoców niskocukrowych oraz pełnych ziaren zbóż, stanowiących cenne źródło antyoksydantów i błonnika pokarmowego,
  • regularne dostarczanie do organizmu pełnowartościowego białka, 
  • mało tłuszczu na rzecz zdrowego białka z chudego mięsa, ryb i nabiału,
  • niezbędne witaminy i składniki mineralne, oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe z ryb,
  • koktajl odżywczy, przyspieszający metabolizm i odciążający układ pokarmowy,
  • śniadanie, II śniadanie, obiad, koktajl na redukcję i kolacja – posiłki na cały dzień

Dobowy przedział kaloryczny w daniach to od 1200 kcal do 3000 kcal, a za 5 posiłków dziennie zapłacisz już od 55,99 zł.

Slim to catering pudełkowy zapewniający utratę niechcianych kilogramów bez spadku energii! Przejrzyj przykładowe menu, jedz smacznie i obserwuj, jak Twoja sylwetka staje się smukła. To klasyczna, dobrze zbilansowana dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać i dobrze wyglądać. W różnorodnym jadłospisie dostępnych jest wiele gatunków mięs, ryb, sezonowych warzyw oraz owoców.