Sport

Sport

1800kcal – 4000kcal

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

Sport to dieta pudełkowa przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, chcących cieszyć się idealną kondycją. Jej skład to pełnowartościowe posiłki dla sportowców, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę oni uprawiają. 

od 61,48 zł /dzień

Dietetycy i kucharze przygotowujący posiłki w ramach pakietu Sport opracowują optymalnie zbilansowaną dietę, dzięki jakiej każdy może realizować założone cele treningowe.
Bardzo dobrze zbilansowane posiłki dodają energii, ze względu na to, że bazują na dużej ilości białka. To umożliwia wzrost masy mięśniowej oraz daje szansę na szybszą regenerację organizmu po sporym wysiłku fizycznym. Potrawy, które zostaną przygotowane są również bardzo smaczne. Sportowcy mają szansę samodzielnie dobierać potrawy do jadłospisu,
w zależności od tego, jaki interesuje ich zakres kaloryczny. Dlatego nie muszą myśleć, co zjedzą oraz tracić czasu na gotowanie, a ponadto wiedzą, iż otrzymane posiłki zadowolą ich kubki smakowe.

Dobowy przedział kaloryczny dań wynosi od 1800 kcal do 4000 kcal. Codzienny zestaw dostępny jest w cenie już od 61,48 zł. Posiłki należy wybierać w panelu klienta z minimum
3 – dniowym wyprzedzeniem, do godziny 14:00. Klienci, którzy tego nie zrobią, otrzymują od TIM Catering pierwsze propozycje z jadłospisu z danego dnia.

Sportowcy zdecydowani na ten pakiet otrzymują posiłki zapewniające organizmowi pełnowartościowe składniki, wzbogacone o produkty premium: najlepsze gatunkowo sery, orzechy czy  wołowinę. Zachęcamy do sprawdzenia przykładowych posiłków, jeśli tylko komuś zależy na tym, aby jego sportowa kariera rozwijała się przy równoczesnym zachowaniu zdrowego trybu życia, także jeśli chodzi o jedzenie. Osoby uprawiające sport powinny szczególnie przyglądać się temu, co spożywają, ponieważ w ten sposób budują zdrowe nawyki żywieniowe,  a także dokładnie taką sylwetkę, na jakiej im zależy. To, że można samodzielnie dobierać potrawy jest sporym atutem, ponieważ wiele osób ceni tego typu niezależność.