Faq

Najczęściej zadawane pytania

Nasze diety są dostosowywane do preferencji klientów. Wśród naszych gotowych propozycji i dzięki możliwości ich modyfikacji, bez problemu każdy znajdzie dla siebie odpowiednią. Wystarczy poinformować nas o swoich konkretnych oczekiwaniach względem cateringu.

Dostarczamy 5 posiłków na cały dzień. To oznacza, że powinno się je zjeść właśnie w ciągu jednego dnia. Stąd ważne jest dopasowanie diety pod względem kaloryczności. Wówczas posiłki są odpowiednio sycące, a co za tym idzie, jedzenie nie zostaje w pudełku, ani też go nie brakuje.

Każdą dietę dostępną w naszej ofercie opracowują doświadczeni dietetycy. Na tej podstawie kucharze przygotowują posiłki, wykorzystując wyłącznie składniki i produkty najwyższej jakości. Eliminujemy produkty, na które klient jest uczulony. W efekcie tego nasze diety są bezpieczne.

Dieta Sport Premium to propozycja dla osób aktywnych, które chcą dostarczyć swojemu organizmowi pełnowartościowe składniki. Ich posiłki są tworzone na bazie wyselekcjonowanych produktów premium.

Cena cateringu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od rodzaju diety, a także od wspomnianej właśnie kaloryczności. Im mniej kalorii, tym tańszy jest catering. Wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych diet i cen można sprawdzić na stronie.

Rozpocznij rozmowę, aby nawiązać dobre relacje i zamówić swój pierwszy Catering Dietetyczny!