Hashimoto

Hashimoto

1200kcal – 2750kcal

obowy rozkład procentowy składników w daniach to:

Białko

15-20%

Węglowodany

40-50%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Hashimoto, jak sama nazwa wskazuje, jest dietą przygotowaną dla osób, które zmagają się z tym schorzeniem. Catering Hashimoto obejmuje tak zwany przeciwzapalny jadłospis, który nasi eksperci od żywienia przygotowali bardzo starannie. Klienci mogą więc liczyć na sporo posiłków bogatych w kwasy omega – 3, bez nabiału oraz z ograniczoną ilością glutenu. Ten typ diety mogą stosować nie tylko osoby chorujące na Hashimoto, ale też i te, którym zależy po prostu na tym, aby czuć się dobrze.

od 58,49 zł /dzień

Chorzy na co dzień muszą dbać o to, żeby nie dochodziło do kolejnych stanów zapalnych. Praca tarczycy jest wtedy jeszcze bardziej obciążona. Antyzapalny catering ogranicza:
nabiał, gluten, soja oraz surowe warzywa. Menu jest również bardzo praktyczne, ponieważ można samodzielnie zadecydować, jakie posiłki oraz w jakim przedziale kalorycznym spożywać.

Hashimoto to dieta, która:
  • nie zawiera nabiału wywołującego stany zapalne u osób chorujących na tarczycę,
  • redukuje gluten: żyto, pszenicę i jęczmień,
  • ogranicza warzywa surowe, co pozwala na lepsze przyswajanie jodu przez organizm,
  • ma zwiększoną ilość owoców i warzyw, w tym sezonowych oraz zbóż będących źródłem antyoksydantów i błonnika pokarmowego, 
  • ma dużą zawartość pełnowartościowego białka z chudego mięsa, jaj i ryb,
  • ma witaminy oraz składniki mineralne istotne dla zdrowia tarczycy:
    jod, selen, cynk oraz żelazo. 

Posiłki w diecie pudełkowej Hashimoto obejmują dania w dobowym przedziale kalorycznym wynoszącym od 1200 kcal do 2750 kcal. Można je zakupić w cenie już od 58,49 zł.
Zamawiając opcję Hashimoto możesz cieszyć się lepszym zdrowiem, wobec czego sprawdź, jakie przykładowe posiłki masz do wyboru na co dzień. Dzięki temu lepiej zniesiesz swoją przypadłość, a dokładniej uciążliwe objawy z nią związane. Menu bazuje na ciepłych, gotowanych, duszonych i pieczonych potrawach, bez glutenu. Z diety tej wyeliminowaliśmy również czerwone mięso, owoce morza oraz nabiał. Wybierz naszą dietę na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy i więcej nie zastanawiaj się, co ugotować!