Keto Premium

Keto Premium

1500kcal – 2750kcal

Dobowy rozkład procentowy składników wynosi:

Białko

15-25%

Węglowodany

5-10%

Tłuszcze

70-80%

Entuzjaści diety Keto powinni również zapoznać się z opcją Keto Premium. Są to posiłki bogate w zdrowe tłuszcze oraz wysokojakościowe produkty spożywcze, jak między innymi: orzechy, wołowina albo ryby. Poziom kaloryczności jest o wiele większy aniżeli w standardowym wariancie Keto, wobec czego jest to dieta pudełkowa dla osób, które mają wysokie wymagania.

od 73,49 zł /dzień

Dieta ketogeniczna to duże ilości tłuszczu, mniejsza ilość białka oraz minimalna ilość węglowodanów. Żywienie prowadzone w taki sposób pomaga wprowadzić organizm w stan ketozy, podczas którego wykorzystuje on jako źródło energii kwasy tłuszczowe zamiast glukozy. Poza dostarczaniem energii kwasy tłuszczowe usuwają tkankę tłuszczową.
Jeśli więc rzeczywiście dla kogoś redukcja jest bazą do chudnięcia, to powinien wybrać właśnie ten typ diety. Dieta ketogeniczna bardzo dobrze oddziałuje na funkcje poznawcze oraz na samopoczucie. Stosowanie diety Keto pozwala unormować poziom glukozy we krwi, ponieważ posiłki przygotowane w jej ramach mają niski indeks glikemiczny. Jest to więc taka dieta, z której mogą korzystać także diabetycy.

Dieta pudełkowa Keto Premium to:

  • catering wysokotłuszczowy, o obniżonej ilości węglowodanów, 
  • większa ilość produktów z grupy premium: dobrej jakości sery, orzechy, awokado, wołowina i ryby,
  • duże ilości niskocukrowych, sezonowych warzyw i owoców,
  • minimalna ilość glutenu,
  • zwiększona ilość zdrowych tłuszczy: oliwy z oliwek oraz awokado, 
  • pełnowartościowe białko i żelazo z mięsa, ryb i jaj,
  • zero białego cukru
  • zdrowe słodziki: ksylitol, stewię, czy erytrytol

Klienci zdecydowani na Keto Premium codziennie otrzymują 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Dania te mają dobowy przedział kaloryczny wynoszący
od 1800 kcal do 4000 kcal. Pakiet jest dostępny w cenie od 73,49 zł. na dzień.
Zaznaczamy, że dieta ketogeniczna to specyficzny sposób odżywiania. Nie jest zalecana wśród osób zmagających się z chorobami: nerek, wątroby, trzustki i tarczycy.
Osoby z jadłospisami specjalistycznymi również powinny się jej wystrzegać.
Dlatego, jeśli tylko ktoś ma wątpliwości, to powinien skonsultować się z lekarzem prowadzącym.