Vegan

Vegan

1200kcal – 2750kcal

Dobowy rozkład procentowy składników w daniach wegańskich to:

Białko

15%

Węglowodany

45-55%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Vegan jest dobrą opcją dla osób, które chcą całkowicie wykluczyć mięso oraz nabiał ze swojego menu. Przygotowujemy posiłki bezmięsne, z których na pewno zadowolone będą te osoby, które mają problem z przygotowaniem smacznego, sycącego i zdrowego dania albo po prostu nie mają na to czasu albo chęci. Nasi kucharze udowadniają, że posiłki bez mięsa mogą być różnorodne i że wcale nie są monotonne.

od 55,99 zł /dzień

Opcja Vegan zastępuje produkty odzwierzęce nasionami roślin strączkowych, pestkami i orzechami oraz takimi standardami w diecie wegańskiej jak: tofu, soczewica, ciecierzyca, groch, fasola albo odżywcze napoje roślinne. W codziennym menu znajdziesz sezonowe, regionalne owoce i warzywa, kasze oraz pełne ziarna zbóż.

Potrawy skomponowaliśmy w taki sposób, aby zagwarantować optymalną ilość witamin i minerałów, białka, tłuszczy oraz węglowodanów. Nasz wegański catering dietetyczny pozwala wyeliminować produkty pochodzenia zwierzęcego, dostarczając najważniejszych składników odżywczych. Wykluczyliśmy natomiast całkowicie: mięso, ryby, owoce morza, nabiał, jaja oraz miód.

Dieta wegańska może być bardzo aromatyczna i smaczna. Dostarcza wielu składników będących źródłem energii, świetnego samopoczucia oraz witalności. Nasz catering wegański nie bazuje głównie na daniach z soi, jak to w większości podobnych rozwiązań ma miejsce. Dbamy o to, by potrawy były kreatywne. Weganizm staje się coraz popularniejszym sposobem odżywiania. Dieta roślinna korzystnie wpływa na zdrowie, wobec czego warto ją wprowadzić, gdy nie chce się z różnych powodów spożywać mięsa.

Dobowy przedział kaloryczny wynosi od 1200 kcal do 2750 kcal. Zestaw na każdy dzień można zakupić już od 55,99 zł. Zobacz przykładowe pozycje dań i nabierz przekonania, że wegański styl życia to przede wszystkim różnorodność. Jeśli nie do końca orientujesz się, jak przygotować poszczególne posiłki albo co powinno się w nich znaleźć, to więcej nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Przygotujemy dla Ciebie wszystko. Jedząc nasze posiłki będziesz czuć się równocześnie lekko i syto. Wyeliminujesz natomiast z diety produkty sprzyjające rozwojowi chorób cywilizacyjnych.