Less Gluten

Less Gluten

1200kcal – 2750kcal

Dobowy, procestowy zakres składników w Wybór menu to:

Białko

15-20%

Węglowodany

45-50%

Tłuszcze

30-35%

Dieta pudełkowa Less Gluten jest dietą bez glutenu. Jeśli więc ktoś musi go wyeliminować
ze swojej diety z powodów zdrowotnych lub po prostu chce działać profilaktycznie, to powinien sprawdzić, co w tej opcji dla niego przygotowaliśmy. W trakcie ograniczania glutenu można równocześnie jeść smacznie i lekko. Przy tym, na pewno poprawia się ogólna odporność organizmu. Posiłki skomponowane są w ten sposób, że znajduje się w nich maksymalnie dużo składników odżywczych. Jadłospis w Less Gluten to naturalnie bezglutenowe produkty oraz bezglutenowe odpowiedniki poszczególnych wyrobów.

od 54,49 zł /dzień

Ze zbóż wybieramy wyłącznie: proso, grykę, kukurydzę, ryż albo komosę ryżową. Pieczywo, makarony oraz kluski zamieniamy bezglutenowymi odpowiednikami. Less Gluten jest dietą optymalnie zbilansowaną, dzięki czemu też dostarczającą odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Osoby zmagające się z objawami nietolerancji na gluten wcale nie muszą rezygnować ze swoich ulubionych posiłków. Tak naprawdę, już po paru dniach takiej diety można będzie zauważyć poprawę w zdrowiu i samopoczuciu na lepsze. Nie będzie mowy o bólach brzucha, wzdęciach, nudnościach i wymiotach, uczuciu pełności, zaparciach, czy gazach. Można będzie za to odczuwać pełną ulgę.

Kalorie w przedziale od 1200 kcal do 2750 kcal na dobę dają sporą możliwość wyboru posiłków, zgodnie ze swoimi celami żywieniowymi. Menu na jeden dzień zakupisz w cenie już od 54,49 zł. Przejrzyj przykładowe menu i wybierz dla siebie pyszne, zdrowe i sycące dania bez glutenu. Zmagasz się z alergią pokarmową i nietolerancją glutenu? Z pewnością, korzystając z Less Gluten odciążysz swój organizm. Oferujemy najlepszą jakość składników oraz świetny smak poszczególnych dań. Chcesz zminimalizować ilość glutenu w posiłkach, równocześnie nie rezygnując z różnorodności i smaku w diecie? Postaw na naszą opcję Less Gluten!